47506419-wallpapers-colors
رنگ های استاندارد
Excellent-Umbrella-Wallpaper
رنگ های سفارشی
156c59c029_original
رنگ های ویژه
previous arrow
next arrow

مستربچ های رنگی

کربی پلیمر سال هاست که در تأمین بازار مستربچ های رنگی در ایران و خاورمیانه از جایگاه برجسته‌ ای برخوردار است. ما هزاران رنگ را در قالب تقریباً همه‌ ی انواع رزین ها به بازار عرضه کرده‌ ایم. این سابقه و تجربه به ما امکان می‌ دهد مستربچ‌ های خود را با استفاده از بهترین فناوری‌ های موجود در حوزه‌ ی پیگمنت ها، رزین ‌های حامل، و روش های فرآیند متفاوت به تولید برسانیم. طیف قابل توجهی از مشتریان در اقصی نقاط منطقه ، دانش و تجربه‌ ی ما در تولید رنگ را ستوده ‌اند. مراکز فناوری ما مجهز به آزمایشگاه‌ های تحقیقاتی و کنترل کیفی هستند تا کیفیت بالای محصولات ما را تضمین کنند. ما با داشتن مجموعه ‌ی آزمایشگاهی گسترده ای از خطوط فیلم دمشی و قالب ‌ریزی تزریقی و بادی قادریم تقریباً هر رنگی را برای هر کاربردی تهیه کنیم. برای اطمینان از سرویس دهی سریع و دقیق، رنج گسترده ای از رنگ‌ های عمومی را تحت عنوان رنگ های استاندارد عرضه میکنیم. ما در تلاش برای تأمین همه ‌ی انتظارات مشتری، راهکارهای سفارشی ویژه را نیز در سبد محصولات خود داریم که در طیف وسیعی از صنایع از قالب ریزی تزریقی و کشاورزی گرفته تا بسته‌ بندی صنعتی و اکستروژن، قابل استفاده هستند. نماینده های فروش و تیم‌های خدمات فنی ما به شما در رسیدن به هدف های خود یاری میرسانند.

خصوصیات

  • مستربچ‌ها با طیف وسیعی از رزین‌های حامل اعم از PE، PP، PS، ABS و امثالهم عرضه می‌شوند.

  • مستربچ‌های رنگی را می‌ توان به صورت محصولات مستقل یا در ترکیب با انواع افزودنی ‌هایی بکار برد که برای پلیمرهای چندگانه طراحی شده‌ اند. به عنوان نمونه‌ از افزودنی‌ های رایج می‌ توان به آنتی اکسیدان‌ها، آنتی یووی، تاخیر انداز شعله، آنتی استاتیک، شفاف کننده، براق کننده، کمک فرآیند و امثالهم اشاره کرد.

  • مستربچ ها از لحاظ رنگ به صورت شفاف یا مات قابل تولید هستند.

  • شید رنگ های سفارشی را می‌توان با استفاده از مرجع‌ های استانداردی همچون Pantone، RAL و NCS ایجاد کرد. برای آن دسته از تولیدکنندگانی که به دقت بیشتری نیاز دارند، ارائه‌ ی یک نمونه‌ ی فیزیکی ساده کفایت می‌کند.

  • در طیف وسیعی از صنایع از قالب ریزی تزریقی و کشاورزی گرفته تا بسته‌ بندی نرم و صنعتی، قابل استفاده هستند.

  • فرمولاسیون‌ های ما به طور جداگانه بهینه ‎سازی می‌شوند تا بالاترین عملکرد را در کنار رزین مورد نظر شما ارائه دهند.

  • یکی از مهمترین مزیت های کربی پلیمرتحویل محصولات درخواستی ظرف کمتر از 5 روز می باشد.

رنگ‌ های استاندارد
کربی پلیمر طیفی از رنگ‌ های استاندارد را به همراه بازه‌ ای از رنگ‌ های قابل انتخاب، عرضه می‌کند. این رنگ‌ های متنوع که همواره در انبار موجود هستند، بدون فوت وقت در دسترس شما هستند. بنابراین در صورت تمایل شما، می‌ توانیم نمونه ‌ی این رنگ‌ها را در مقادیر کم یا زیاد برای شما ارسال کنیم. همه‌ ی رنگ‌ های استاندارد در بسیاری از صنایع قابل استفاده هستند. مستربچ‌ها در انواع مختلف پلیمر مانند پلی‌اتیلن، پلی ‌پروپیلن، پلی ‌استایرن و رزین‌ های مهندسی شده‌ ی مخصوص به بازار عرضه می‌شوند.

رنگ‌ های ویژه
متخصصین رنگ کربی پلیمر متغیرهای متعددی را که بر تلقی بیننده از رنگ در کاربردهای پلاستیکی اثر می‌گذارند، به خوبی می‌ شناسند. ما طیف وسیعی از رنگ ‌های ویژه مانند رنگ‌ های متالیک، صدفی، فلورسنت، شفاف و امثالهم را برای کاربردهای مختلف مانند قالب ریزی تزریقی عرضه کرده‌ ایم. در این صنعت که نیازمند دانشی ویژه است، همکاری تنگاتنگی با دپارتمان ‌های بازاریابی داریم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولاتمان مورد پسند مشتریان قرار می‌گیرند.

رنگ‌ های سفارشی
ما علاوه بر عرضه رنگ‌ های استاندارد و ویژه، در ارائه ‌ی راهکارهای سفارشی نیز تخصص داریم. ما پیوسته روی تحقیق و نوآوری سرمایه‌ گذاری می‌کنیم تا خود را با مشخصات فنی مورد نیاز مشتریانمان وفق دهیم. ما قادریم با شماره رنگ‌های Pantone، کاغذ های رنگی، چیپ‌ های رنگ، پلاک‌ های فلزی، تکه پارچه، یا حتی توصیف کلی رنگ مورد نظر، محصول مورد نظر شما را تولید کنیم. استفاده از طیف سنج ‌های نوری پیشرفته‌ ای که در آزمایشگاه‌ های رنگ خود داریم به ما کمک می‌کند از تطبیق دقیق رنگ و کیفیت محصول اطمینان حاصل کنیم. مستربچ های سفارشی برای قالب ریزی تزریقی، قالب ریزی بادی، اکستروژن صفحه‌ای، اکستروژن پروفیل و قالب ریزی دورانی در زمره‌ ی محصولات ما هستند. بنابراین مفتخریم چالش تولید رنگ منحصر به فرد مورد نظر شما را برعهده گرفته و محصولی تولید کنیم که مورد انتظار شما بوده است. کربی پلیمر در زمان تهیه ‌ی رنگ سفارشی از شما اطلاعاتی درباره‌ ی مسائل زیر خواهد خواست:

– کاربرد نهایی
اینکه رنگ در نهایت در چه کاربردی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و این استفاده به چه صورت خواهد بود به متخصصین رنگ ما کمک می‌کند مواد اولیه ی مناسبی را انتخاب کنند که در نهایت به بهترین تطبیق و ثبات رنگ در شرایط محیط منتهی می‌شود.

– پایه رزین و گرید ویژه
برخی از پیگمنت ها با همه‌ ی پلیمرها سازگاری ندارند و برخی گرید ها مستلزم استفاده از پارامترهای فرایندی خاصی هستند که می‌ توانند بسیاری از پیگمنت ها را تخریب کنند.

– نوع فرآیند

آگاهی از اینکه محصول مورد نظر تحت قالب ریزی تزریقی یا بادی، اکستروژن و یا فیلم دمشی قرار خواهد گرفت، به ما کمک می‌کند مشخص کنیم که در نهایت پراکنش رنگ در محصول به قدر کافی و مناسب خواهد بود یا خیر.

– نوع تطبیق
دانستن آنکه شما انتظار تطبیق دقیق، تطبیق و تولید، یا یک تطبیق کلی و فوری را دارید می‌تواند بر انتخاب پیگمنت ها و نوع مواد اولیه با هدف کنترل قیمت نهایی محصول اثر داشته باشد.

– شفاف تا مات

در بسیاری از سیستم‌ های رزینی، برای آنکه بتوان معیارهای تطبیق را تأمین کرد، مهم است بدانیم که شما به دنبال ماده‌ ای هستید که در نهایت شفاف باشد یا نیمه شفاف یا مات.

– ضخامت قطعه
اینکه بخش‌های مختلف قطعه چه ضخامتی خواهند داشت و آیا باید پوشش مورد نظر آن‌ها حفظ بشود یا خیر. این اندازه‌ گیری را می‌ توان برحسب اینچ یا میلیمتر ارائه کرد.

– ویژگی‌ های اضافی
اینکه رنگ مورد نظر شما قرار است در کنار آنتی اکسیدان، آنتی استاتیک یا افزودنی‌ های آنتی‌ یووی بکار برده شود بر امکان به دست آوردن رنگ‌های خاص، اثر می‌گذارد.

– استانداردهای بصری
اینکه کاربرد در صنایع آرایشی یا قطعات خاص مد نظر است یا صرفاً نیاز به رنگ برای اهداف شناسایی مد نظر قرار دارد، به ما کمک می‌کند مواد اولیه را به نحوی انتخاب کنیم که قیمت محصول نهایی کاهش یابد.

– ارزیابی منبع نور
تطبیق رنگ‌ های با کیفیت در شرایط نوری مختلف، ممکن است متفاوت به نظر برسد. منابع نور رایج برای ارزیابی عبارتند از D65 (آفتاب مصنوعی)، CWF (لامپ فلورسنت)، تنگستن (لامپ‌ های رشته‌ ای) و UL2000.

– ارزیابی دستگاهی
اگر قرار است رنگ تحت ارزیابی دستگاهی قرار بگیرد، باید یک بازه‌ ی خطای مجاز به عنوان محدوده ‌ی خطای قابل قبول مشخص شود.

– دلتا E
اگر برای تعیین دقت تطبیق از Delta E استفاده خواهد شد، باید مشخص باشد که از مقیاس CIE-LAB استفاده خواهد شد یا CMC.

– بافت
نوع سطح می‌ تواند بر موفقیت درک شده از تطبیق رنگ اثر گذار باشد. بافت‌ های رایجی که باید مشخص شوند، عبارتند از بافت‌ های صیقلی، مات، بافت‌ داریا قالب‌ دار.

– وضعیت
اینکه قطعه‌ ی رنگ شده به تنهایی نصب می‌شود، در کنار قطعاتی دیگر از همان جنس یا جنس دیگر کارگذاشته می‌شود (که آن‌ها هم ممکن است رنگ داشته باشند) یا روی یک پایه نصب خواهد شد می‌تواند بر درک ایجاد شده از دقت رنگ آن اثرگذارباشد.