مستربچ رنگی

طیف قابل توجهی از مشتریان در اقصی نقاط منطقه، دانش و تجربه ما در تولید رنگ را ستوده اند. مراکز فناوری ما مجهز به آزمایشگاه های تحقیقاتی و کنترل کیفی هستند تا کیفیت بالای محصولات ما را تضمین کنند. ما با داشتن مجموعه ی آزمایشگاهی گسترده ای از خطوط فیلم دمشی و قالب ریزی تزریقی و بادی قادریم تقریبا هر رنگی را برای هر کاربردی تهیه کنیم. برای اطمینان از سرویس دهی سریع و دقیق، مجموعه کاملی از رنگ های عمومی را تحت عنوان رنگهای استاندارد عرضه میکنیم. ما در تلاش برای تأمین همه ی انتظارات مشتری، راهکارهای سفارشی ویژه را نیز در سبد محصولات خود داریم که در طیف وسیعی از صنایع از قالبریزی تزریقی و کشاورزی گرفته تا بسته بندی صنعتی و اکستروژن، قابل استفاده هستند. نماینده های فروش و تیم‌های خدمات فنی ما به شما در رسیدن به هدف‌های خود یاری می‌رسانند.

مستربچ رنگی
B-W

مستربچ سیاه سفید

مستربچ های مشکی کربی پلیمر با درصدهای مختلف دوده بنا به مورد استفاده در صنایع مختلف تولید می گردند. این مستربچ ها از محدوده ی ۲۰درصد دوده شروع می شود تا ۴۰درصد دوده جهت استفاده در لوله های پلی اتیلن ادامه می یابد. همچنین مستربچ های مشکی کربی پلیمر با استفاده از مواد اولیه بهداشتی و با مجوز از سازمان غذا و دارو جهت استفاده در بسته بندی مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی و سایر محصولات تهیه و به مشتریان ارائه گردیده است.

مستربچ های سفید با قیمت های اقتصادی و رقابتی شروع شده و در انتها با قوی ترین مستربچ سفید با پوشش ۷۰ درصد تیتان خاتمه می یابد. همچنین بیش از ۱۰۰ فرمول اختصاصی برای مصارف خاص و با بهره گیری از افزودنی های پلیمری تولید و در اختیار مشتریان قرار داده شده است.

افزودنی ها

خط تولید گسترده و جامع مستربچ های افزودنی کربی پلیمر، فرصت های منحصر به فرد و بی سابقه ای برای تولیدکنندگان به وجود آورده است تا بتوانند ویژگی ها و خواص شیمیایی، فیزیکی، مکانیکی محصولات خود را بهبود بخشیده و ضمن بهینه سازی هزینه ها، کیفیت محصول نهایی خود را ارتقا دهند. مستربچ های افزودنی کربی پلیمر با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه می شوند و حفظ فرمول و ثبات در ترکیبات تشکیل دهنده این محصولات باعث شده است تا همواره به عنوان یک منبع قابل اطمینان برای مصرف کنندگان این محصولات مورد استفاده قرار گیرند.

ADDITIVES
کامپاند

کامپند

کربنات کلسیم یکی از بهترین و محبوب ترین پرکننده (فیلر های) مورد استفاده در تولید محصولات پلیمری می باشد. کربنات کلسیم یک ماده مصرفی می باشد که به علت کاهش قیمت تمام شده در محصول نهایی و همچنین بهبود خواص محصول، هر روز از مقبولیت بیشتری بین تولید کنندگان محصولات پلیمری برخوردار می گردد. کربی پلیمر یکی از با سابقه ترین تولید کنندگان مستربچ کربنات کلسیم می باشد و با دانستن نیاز مشتریان و بازار اقدام به تولید محصولات مختلف جهت استفاده در صنایع گوناگون و محصولات پلیمری نموده است. مستربچ های کربنات کلسیم ما شامل ٪۸۰ ماده معدنی کربنات کلسیم وهمچنین پایه ی پلیمری متفاوت از قبیل LLD، LD HD، PP، و افزودنی ها جهت تولید محصولات گوناگون می باشد.

English